Teen Stars RPG
Hadi ama ne duruyorsun! Üye ol! Teenstar sadece senin için yenileniyor!
Tek yapman gereken 'Kayıt Ol (=' düğmesine basman. Üye olduğunda gerisini bize bırak.
Eğlencenin kapıları çok yakında aralanıyor Smile
Teen Stars RPG
Hadi ama ne duruyorsun! Üye ol! Teenstar sadece senin için yenileniyor!
Tek yapman gereken 'Kayıt Ol (=' düğmesine basman. Üye olduğunda gerisini bize bırak.
Eğlencenin kapıları çok yakında aralanıyor Smile
Teen Stars RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teen Stars RPG

Teen Stars RPG'ye Hoşgeldiniz...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Sitemiz yapım aşamasındadır...

Selena Gomez Tanıtım & 1. Bölüm

2 posters
YazarMesaj
Miley Cyrus
Kurucu | Oyuncu | Şarkıcı | Güç Seviyesi : 100
Miley Cyrus

Teen Star RPG
RP Puanı :
Selena Gomez Tanıtım & 1. Bölüm Left_bar_bleue100/100Selena Gomez Tanıtım & 1. Bölüm Empty_bar_bleue  (100/100)
Dolar:
Selena Gomez Tanıtım & 1. Bölüm Left_bar_bleue100000/100000Selena Gomez Tanıtım & 1. Bölüm Empty_bar_bleue  (100000/100000)
Şöhret Puanı:
Selena Gomez Tanıtım & 1. Bölüm Left_bar_bleue100000/100000Selena Gomez Tanıtım & 1. Bölüm Empty_bar_bleue  (100000/100000)

Selena Gomez Tanıtım & 1. Bölüm Empty
MesajKonu: Selena Gomez Tanıtım & 1. Bölüm   Selena Gomez Tanıtım & 1. Bölüm Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 10:09 pm

Karakterler

Selena G.
Selena Gomez Tanıtım & 1. Bölüm Selena-selena-gomez-14133418-150-150

Justin B.
Selena Gomez Tanıtım & 1. Bölüm JustinBieber-my-teenage-dream-xxx-justin-bieber-18374477-150-150
Miley C.
Selena Gomez Tanıtım & 1. Bölüm Miley-Cyrus-Hot100-2011-1-150x150
Nick J.

Selena Gomez Tanıtım & 1. Bölüm Is-nick-jonas-dating-les-mis-costar-amanda-barks-olsen-twins-news-com-150x150
Demi L.
Selena Gomez Tanıtım & 1. Bölüm Demi+Lovato+0-150x150

Macy G.*

Selena Gomez Tanıtım & 1. Bölüm Mackenzie-Foy-16-150x150

Mitchell C.**
Selena Gomez Tanıtım & 1. Bölüm Blend_bella_thorne_by_myheartwithjoe-d3796qh
Hope F.***
Selena Gomez Tanıtım & 1. Bölüm Nicole-anderson-large

*Selena G.'nin kız kardeşi. 6 yaşında.
**Miley C.'nin kız kardeşi. 14 yaşında.
***Miley C.'nin en yakın arkadaşı.

1. Bölüm: Niley'e Karşı Jelena

"Selena, Selena." diye bağıran Macy'nin sesiyle uyandım. Göz kapaklarımı araladığımda Macy'nin kucağım oturmuş endişeyle bana baktığını gördüm. Macy ona boş boş baktığımı görünce beni tekrar dürttü. Daha sonra burnuma yanık kokusu gelmeye başladı.

Hemen yataktan çıktım ve koşarak merdivenleri indim. Macy ise arkamdan ürkekçe geliyordu. Mutfağa girdiğimde içerisinin duman kapladığını ve yanık koktuğunu gördüm. Öksürerek ocağı kapattım ve balkonun kapısını açtım.

Duman tamamen gidince ve yanık kokusundan eser kalmayınca, Macy'nin odasına çıktım. Odaya girdiğimde Macy yatağına oturmuş düşünüyordu.

"Macy, neden öyle bir şey yapmaya kalktın? Benden isteseydin, ben sana yapardım." dedim sakin ve endişeli bir tavırla. Ona kızmadığımı, sadece onun için endişelendiğimi göstermek istiyordum.

"Ama çok açtım ve seni uyandıramadım. Buz dolabında yiyecek bir şey olmadığından bende pancake yapmaya karar verdim ama daha sonra onu tavada unuttum ve bunlar oldu. Çok özür dilerim. Anneme sakın anlatmayalım. Bana çok kızar." dedi Macy suçluluk duygusuyla.

"Tamam tatlım, anneme söylemeyiz ama bir daha ki sefere istediğin birşey olursa bana haber ver." Macy cevap olarak sadece kafasını salladı.

"Evet, hadi bakalım Macy seni giydirelim." dedim ve Macy'nin dolabından ona beyaz, kırmızı çiçekli bir elbise çıkardım. Macy'nin üstüne elbiseyi giydirdikten sonra kırmızı bolerasını üzerine giydirdim.

"Macy, sen burda bekle ben üstümü değiştirip geliyorum." dedim ve koşarak odama çıktım. Kot şortumu ve üzerime siyah askılı tişörtümü giydim. Askılı tişörtümün üzerine mor ve siyah çizgili ince bol bluzumu giydim. Daha sonra telefonumdan taksi çağırdım. Çantamı alıp aşağıya indim. Macy'nin odasına girdim.

"Macy, seni Anitha Teyzene bırakıcam. Bugün işlerim var. Belki bu akşamda orada kalabilirsin." dedim.

Macy'nin elinden tutup sokağa çıktık. Taksi gelmişti bile. Hemen taksiye bindik ve yola çıktık. Takside Demi'ye mesaj attım.

BlackBerry Messenger

Selly(10:34)
Demi, bugün bir şeyler yapalım mı?

Demz(10:35)
Joe ile beraberim. Daha sonra Nick ile buluşucz. Gelmek istersen gel.

Selly(10:35)
Önemli değil. Daha sonra konuşuruz.

Demi'de meşguldu. Kimlerin açık olduğuna bakarken Justin'i gördüm. Son zamanlarda konser için L.A'de olduğunu söylüyorlardı.

BlackBerry Messenger

Selly(10:40)
Selam.

JB(10:42)
Selam. Naber Sell?

Selly(10.43)
İdare eder. Sabah bir yangını atlattım. Sen?

JB(10.43)
Cidden mi? Geçen kazanız geçmiş olsun (: Eee nerelerdesin bakalım?

Selly(10.45)
Kardeşimi teyzeme bırakıyorum. Ondan sonra da herhalde yemek yerim. Senin L.A'de olduğunu duydum.

JB(10.46)
Evet, dün akşam konserim vardı. 3 gün daha kalmayı düşünüyorum. Görüşmek istersen ben Diamond Café diye bir yerdeyim. Tam olarak adresi bilmiyorum. Sen biliyosundur belki?

Selly(10.48)
Yarım saat sonra ordayım. Açlıktan ölüyorum.

"Selena, geldik." dedi Macy. Pencereden baktığımda teyzemin evinin önünde olduğunu gördüm. Macy'i yanağından öptüm ve teyzemin evine gönderdim. Macy'nin koşa koşa kapıya gitmesi, teyzemin onu şaşkınlıkla karşılaması...

Taksiciye Diamond Café'ye gitmesini söyledim. Hızlıca yolda yol alırken Diamond Café'ye ulaştık. Taksiciye 25$ verdim ve arabadan çıktım. Diamond Cafe'ye girdim ve içeriye göz attım. Justin ortalıkta görünmüyordu. Justin'i aradım.

"Justin, nerdesin?" dedim. O sırada içerideki bir kağı açıldı. Justin bana el sallıyordu. Telefonu kapadım ve Justin'in yanına gittim. Odanın içi çok hoştu. Beyaz ve altın rengi ağırlıklıydı. İçeride karşılıklı iki koltuk vardı. Birine oturdum.

"Selam Justin. Naber?" diye söze girdim.

"İyiyim sen?"

"Bende iyiyim. İstersen bu konuşmayı geçelim daha önce konuşmuştuk."

"Bencede." dedi ve güldü.

"Eee dün akşam konser nasıl gitti?"

"Güzeldi ama eğer gitarımın telinin kopması ve program akışının 20 dakika kaymasını saymazsak."

"Hahaha, sen ona kötü diyorsan Demi'nin sahneden düşmesine ne dersin acaba?" dedim ve birlikte güldük.

"Sizin sabah ki maceranız nasıl oldu peki?" dedi Justin.

"Kardeşim sabah beni uyandıramayınca tek başına pancake yapmaya kalkışmış. Macy pancake'i unutunca biraz sorun yaşadık. Bu arada pancake demişken ben sabah birşey yemedim. Bişiler söyleyelim." dedim. Justin ayağa kalktı ve küçük bir butona bastı. 2 dakika sonrada garson geldi.

"Ne istemiştiniz efendim?" dedi garson.

"Ben peynirli omlet ve portakal suyu alıcam. Justin?" dedim.

"Sadece su." dedi. Garson başıyla onaylayarak odadan çıktı.

"Nick ile nasıl gidiyor?"

"Nick ile ayrıldık. 3 ay falan olucak herhalde."

"Pek üzülmüşe benzemiyorsun?"

"Evet üzülmedim çünkü artık onu sevmiyorum. Senin ilişki durumların nasıl?"

"Sevgilim yok." dedi. O sırada garson içeriye elinde tabaklarla geldi. O kadar açtım ki yemek boyunca Justin ile konuşmadık. Yemeğimi bitirdikten sonra telefonum titredi. Demi mesaj atmıştı.

Demz(12:42)
NICK VE MILEY ÇIKIYORLAR!!

O anda kıpkırmızı oldum. Nick madem öyle birşey yapar, bende yaparım. Justin'e gülümsedim ve daha samimi bir şekilde konuşmaya başladım.

"İstersen sana biraz buraları gezdirebilirim." dedim.

"Olur." dedi Justin. Justin yine az önce bastığı butona bastı. Garson geldi ve hesabı ödeyip kendimizi sokağa attık.

"İstersen önce parkta bisiklet kiralayıpp gezebiliriz veya klasik olarak, burada adresini bildiğim bir kaç ünlü var. Kapılarını çalıp kaçabilriz." dedim gülerek.

"Onlardan önce sana vermek istediğim birşey var. 4 gün sonra Never Say Never'ın galası var. Davetiyen." dedi ve bana verdi.

"Teşekkürler. O zaman bütün planlarımızı iptal ediyoruz çünkü gala için yeni bir kıyafet seçmem gerek. Şimdi bizim eve gidiyoruz. Tamam mı?" dedim.

"Rehber sensin, sen nereye ben oraya." dedi. Gülümsedim.

Yolda bir taksi durdurup bindik. Yol boyunca şakalaşıp güldük. Evin önüne geldiğimizde "En son gelen Miley olsun." dedim ve taksiden çıkıp evin kapısına doğru koşamaya başladım. Çantamın içinden anahatarı binbir zorlukla çıkararak kapıyı açtım. Justin arkamdan geliyordu. Odama doğru hızla koştum ve odama ulaşmayı başardım. Justin ise "Haksızlık, sen önce başladın." dedi.

"Erken kalkan yol alır Justin." dedim. "Evet, şimdi sana birkaç seçenek göstericem açıkça beğenip beğenmediğini söyle." dedim. Justin kafasını sallayarak onay verdi. Dolabımdan uzun beyaz saten elbisemi, mor straplez kısa eteğimi, gece mavisi tek omuzlu elbisemi ve bu yıl Golden Globe'da giydiğim elbiseyi çıkardım. Justin'e hepsini gösterdim. Bütün cevapları 'ı-ı, eh, hayır.' gibiydi. Sıra mor straplez elbiseye gelince duraksadı. "En güzeli bu." diyerek mpor elbiseyi işaret etti. Banyoya girdim ve üzerime mor elbiseyi giydim. Banyodan çıktım.

"Nasıl olmuşum?" dedim ve üç kez kendi etrafımda döndüm.

"Muhteşem görünüyorsun." dedi Justin. Gülümsedim ve Justin'e sarıldım.

"Çok teşekkür ederim. Her şey için." dedim.

Bir an göz göze geldiler. Daha sonra Selena toparlanarak.

"Justin üzgünüm. Kardeşime bakmam gerek ama ondan önce buda sana hediye olsun." dedim ve Justin'in Somebody To Love şarkısını söylemeye başladım. Justin ise sürekli gülümsüyordu.

"Harika söylüyorsun. Bu arada bu akşam işin var mı?" dedi

"Bir planım yok."

"O zaman bu akşam seni akşam 21:00'de alırım." dedi Justin.

Justin ile ayrıldıktan sonra evde kaldım. Kendime biraz patlamış mısır patlatıp film izledim. İnception. Daha sonra biraz bilgisayara girdikten sonra odama çıktım. O anda büyük bir hata yaptım ama yinede pişman değilim. Justin’e mesaj attım.

Selly:

Justin ben senden çok hoşlanıyorum.

Odamda Justin’in albümünü açtım ve üzerimi değişirken dinlemeye başladım. Üzerime kırmızı straplez elbisemi giydim. Küçük siyah el çantamın içerisine cep telefonumu ve makyaj malzemelerimi koydum. Saçlarımı maşayla bukleleştirdikten sonra makyajımı yaptım. Siyah rugan topuklu ayakkabılarımı giydim. Artık hazırdım. Aynada kendime baktım. O anda zil çaltı. Merdivenleri topuklu ayakkabımın tıkırtıları eşliğinde indim. Justin gelmişti. Onu gördüğüme o kadar sevinmiştim ki. Justin nazikçe elimden tutup beni limuzine bindirdi. Limuzin kiralamıştı. Arabada bol bol şakalaştık ve güldük. Zamanın nasıl geçtiğini fark etmedik ama gelmiştik. Uzun bir gökdelenin önünde durduk. İçeride asansöre bindiğimizde A year without rain çalıyordu. Bunu Justin’in yaptırdığını biliyordum. En üst kata çıktık. Helikopter bizi bekliyordu. Justin ile beraber helikoptere bindik. Havalandıktan 10 dakika sonra Justin konuştu. "Bende sende hoşlanıyorum." Bana doğru uzandı. Nefesini yüzümde hissediyordum. Domates gibi kızardığıma yüzde yüz emindim. Ve işte o an geldi. Dudakları dudaklarımla birleşti.

İlk bölümün sonu. Yorumlarınızı bekliyorum~
https://teenstarsrpg.yetkin-forum.com
Selena Gomez
Admin | Şarkıcı | Oyuncu | Tasarımcı
Admin | Şarkıcı | Oyuncu | Tasarımcı
Selena Gomez

Teen Star RPG
RP Puanı :
Selena Gomez Tanıtım & 1. Bölüm Left_bar_bleue100/100Selena Gomez Tanıtım & 1. Bölüm Empty_bar_bleue  (100/100)
Dolar:
Şöhret Puanı:

MesajKonu: Geri: Selena Gomez Tanıtım & 1. Bölüm   Selena Gomez Tanıtım & 1. Bölüm Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 10:14 pm

Justin gerçekten sınırları aşıyor sakinim ama bu kadarıda fazla canım.D
Miley Cyrus
Miley Cyrus

Teen Star RPG
RP Puanı :
Dolar:
Şöhret Puanı:

MesajKonu: Geri: Selena Gomez Tanıtım & 1. Bölüm   Selena Gomez Tanıtım & 1. Bölüm Icon_minitimePerş. Şub. 24, 2011 8:49 pm

Justin ne demiş : Asla Asla Deme. Gökyüzü sınırdır. .D
https://teenstarsrpg.yetkin-forum.com

Selena Gomez Tanıtım & 1. Bölüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Selena Gomez
» Selena Gomez - Love You Like a Love Song - Canlı
» Selena's Web Site
» Selena's Phone