Teen Stars RPG
Hadi ama ne duruyorsun! Üye ol! Teenstar sadece senin için yenileniyor!
Tek yapman gereken 'Kayıt Ol (=' düğmesine basman. Üye olduğunda gerisini bize bırak.
Eğlencenin kapıları çok yakında aralanıyor Smile
Teen Stars RPG
Hadi ama ne duruyorsun! Üye ol! Teenstar sadece senin için yenileniyor!
Tek yapman gereken 'Kayıt Ol (=' düğmesine basman. Üye olduğunda gerisini bize bırak.
Eğlencenin kapıları çok yakında aralanıyor Smile
Teen Stars RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teen Stars RPG

Teen Stars RPG'ye Hoşgeldiniz...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Sitemiz yapım aşamasındadır...

Serbest Meslek Alımları

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Serbest Meslek Alımları  Empty
MesajKonu: Serbest Meslek Alımları    Serbest Meslek Alımları  Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 1:51 pm

İsim :
Soyisim :

İstediğiniz Meslek :
Role Playing Game Puanınız :
Bu Mesleğe Sahip olduğunuzu Düşünerek Yazacağınız Bir RP (En az 10 satır) :

• Serbest Meslek sahibi olabilmek için RP puanınız en az 75 olmalı.
  • Formu eksiksiz ve soruları ile doldurunuz.
Megan Fox

Megan Fox

İş & Hobiler : Model , Oyuncu.
Lakap : Meg, M.

Teen Star RPG
RP Puanı :
Serbest Meslek Alımları  Left_bar_bleue80/100Serbest Meslek Alımları  Empty_bar_bleue  (80/100)
Dolar:
Serbest Meslek Alımları  Left_bar_bleue0/100000Serbest Meslek Alımları  Empty_bar_bleue  (0/100000)
Şöhret Puanı:
Serbest Meslek Alımları  Left_bar_bleue0/100000Serbest Meslek Alımları  Empty_bar_bleue  (0/100000)

MesajKonu: Geri: Serbest Meslek Alımları    Serbest Meslek Alımları  Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 10:54 am

İsim : Megan
Soyisim: Fox

İstediğiniz Meslek : Model ( Başvurularda Victorya Secret Modelleri için alımlar olduğu için başuvuruyu böyle yapıyorum. Normal bir model. )
Role Playing Game Puanınız : 80
Bu Mesleğe Sahip olduğunuzu Düşünerek Yazacağınız Bir RP (En az 10 satır) :
Evimin kapısını kapattığım gibi araba doğru yöneldim. Üstümde mor tuniğim ve koyu mavi hırkam vardı. Boynuma da kırmızı boncuk kolyelerimden birini takmıştım. Elimde siyah büyük çantam, cep telefonum ve arabanını anahtarları vardı. Arabanın kapısını açtım ve çantaıda yan koltuğa attıktan sonra stüdyoya doğru yol aldım.
Bugün stüdyoda Empire dergisi için poz verecektim. Derginin bir kez daha kapak kızı bendim ve bundan dolayı mutluydum. Son günlerde aşırı derecede yükselen hayran kitlem ve iş tekliflerimi şeçiyor, ardından şeçtiklerimi de kabul etttiken sonra haftalık bir plan ile fotograf çekimlerine gidiyordum.
Hafta sonu olmasına karşın trafikte tek tük araçlar vardı bu yüzden stüdyoya ulaşmam kısa sürmüştü.

Miley Cyrus
Kurucu | Oyuncu | Şarkıcı | Güç Seviyesi : 100
Kurucu | Oyuncu | Şarkıcı | Güç Seviyesi : 100
Miley Cyrus

Teen Star RPG
RP Puanı :
Serbest Meslek Alımları  Left_bar_bleue100/100Serbest Meslek Alımları  Empty_bar_bleue  (100/100)
Dolar:
Serbest Meslek Alımları  Left_bar_bleue100000/100000Serbest Meslek Alımları  Empty_bar_bleue  (100000/100000)
Şöhret Puanı:
Serbest Meslek Alımları  Left_bar_bleue100000/100000Serbest Meslek Alımları  Empty_bar_bleue  (100000/100000)

MesajKonu: Geri: Serbest Meslek Alımları    Serbest Meslek Alımları  Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 4:55 pm

Rp'niz 10 satır değildi ama yinede onaylıyorum. Bundan sonra lütfen yönergeleri daha dikkatli okuyun. Rütbeniz veriliyor.
https://teenstarsrpg.yetkin-forum.com

Serbest Meslek Alımları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Serbest Meslek Alımları
» Ünlü Alımları
» Oyuncu Alımları
» Stilist Alımları
» Stilist Alımları