Teen Stars RPG
Hadi ama ne duruyorsun! Üye ol! Teenstar sadece senin için yenileniyor!
Tek yapman gereken 'Kayıt Ol (=' düğmesine basman. Üye olduğunda gerisini bize bırak.
Eğlencenin kapıları çok yakında aralanıyor Smile
Teen Stars RPG
Hadi ama ne duruyorsun! Üye ol! Teenstar sadece senin için yenileniyor!
Tek yapman gereken 'Kayıt Ol (=' düğmesine basman. Üye olduğunda gerisini bize bırak.
Eğlencenin kapıları çok yakında aralanıyor Smile
Teen Stars RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teen Stars RPG

Teen Stars RPG'ye Hoşgeldiniz...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Sitemiz yapım aşamasındadır...

TS'ye Biraz Ara Veriyorum

YazarMesaj
Leighton Meester
Kurucu | Oyuncu | Şarkıcı | Güç Seviyesi : 100
Kurucu | Oyuncu | Şarkıcı | Güç Seviyesi : 100
Leighton Meester

İş & Hobiler : Oyuncu,Şarkıcı. Hobileri arasında arkadaşlarıyla gezemek ve fotoğraf çekmek de var
Lakap : Leig,L,B,Bitch[bkz:Blair Waldorf]

Teen Star RPG
RP Puanı :
TS'ye Biraz Ara Veriyorum Left_bar_bleue100/100TS'ye Biraz Ara Veriyorum Empty_bar_bleue  (100/100)
Dolar:
TS'ye Biraz Ara Veriyorum Left_bar_bleue100000/100000TS'ye Biraz Ara Veriyorum Empty_bar_bleue  (100000/100000)
Şöhret Puanı:
TS'ye Biraz Ara Veriyorum Left_bar_bleue100000/100000TS'ye Biraz Ara Veriyorum Empty_bar_bleue  (100000/100000)

TS'ye Biraz Ara Veriyorum Empty
MesajKonu: TS'ye Biraz Ara Veriyorum   TS'ye Biraz Ara Veriyorum Icon_minitimePaz Ağus. 21, 2011 10:13 pm

Teen Star'a biraz ara veriyorum.
Nedenini sormayın lütfen. Gerçekten bu aralar çok kötüyüm (ve nedenini bilen biliyo) ve bi süre de iyi olacağımı zannetmiyorum. Daha yeni toparlanmıştım zaten. Ama tam toparlanmışken çok yakın birinden darbe yedim diyebilirim sanırım Neutral Neyse boşverin Smile
Açıkçası bi süre dedim ama bir daha girmeyi çok düşünmüyorum. Tam da site toparlanma aşamasındayken.... Biliyorum ama. Yakında bi sitemiz daha olcak, orada bulunurum sık sık.
Orda hepinizi görürüm umarım biriniz haricinde Smile
Görüşürüz.
Sizi seviyorum Smile

TS'ye Biraz Ara Veriyorum
1 sayfadaki 1 sayfası