Teen Stars RPG
Hadi ama ne duruyorsun! Üye ol! Teenstar sadece senin için yenileniyor!
Tek yapman gereken 'Kayıt Ol (=' düğmesine basman. Üye olduğunda gerisini bize bırak.
Eğlencenin kapıları çok yakında aralanıyor Smile
Teen Stars RPG
Hadi ama ne duruyorsun! Üye ol! Teenstar sadece senin için yenileniyor!
Tek yapman gereken 'Kayıt Ol (=' düğmesine basman. Üye olduğunda gerisini bize bırak.
Eğlencenin kapıları çok yakında aralanıyor Smile
Teen Stars RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teen Stars RPG

Teen Stars RPG'ye Hoşgeldiniz...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Sitemiz yapım aşamasındadır...

Baskına Uğramak Böyle Bir Şey.

2 posters
YazarMesaj
Miley Cyrus
Kurucu | Oyuncu | Şarkıcı | Güç Seviyesi : 100
Miley Cyrus

Teen Star RPG
RP Puanı :
Baskına Uğramak Böyle Bir Şey. Left_bar_bleue100/100Baskına Uğramak Böyle Bir Şey. Empty_bar_bleue  (100/100)
Dolar:
Baskına Uğramak Böyle Bir Şey. Left_bar_bleue100000/100000Baskına Uğramak Böyle Bir Şey. Empty_bar_bleue  (100000/100000)
Şöhret Puanı:
Baskına Uğramak Böyle Bir Şey. Left_bar_bleue100000/100000Baskına Uğramak Böyle Bir Şey. Empty_bar_bleue  (100000/100000)

Baskına Uğramak Böyle Bir Şey. Empty
MesajKonu: Baskına Uğramak Böyle Bir Şey.   Baskına Uğramak Böyle Bir Şey. Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 2:04 pm

Baskına Uğramak Böyle Bir Şey. 6d63e842xxxBaskına Uğramak Böyle Bir Şey. Tumblr_lo5vpj7GHG1qkup6v

Miley, otel odasına girdiği gibi yatağın üzerine atladı. Arkasından gelen görevli valizlerini bıraktı ve titrek bir sesle konuşmaya başladı. 'Şey efendim... küçük kızım sizin büyük bir hayranınızdır. Acaba bir imzanızı alabilir miyim?' 'Tabiki de.' dedi Miley ve yataktan kalkarak adamın ona uzattığı küçük kağıda imzasını atarak gülümsedi. Adam teşekkür ederek odadan ayrıldı. Aslında Miley bütün bunlardan sıkılmıştı. Tek ihtiyacı olan bir arkadaşıyla kredi kartı limitlerini doldurana kadar alışveriş yapmaktı. Parmak ucunda minibarın olduğu yere yöneldi. Dolabın kapağını açtığında gördüğü dondurmaya aşık olmuştu. Ama ne yazık ki akşam ki konseri nedeniyle birk kaşık bir yemesi yassaktı. Çaresizce yatağına uzanarak televizyon izlemeye koyuldu.
https://teenstarsrpg.yetkin-forum.com
Selena Gomez
Admin | Şarkıcı | Oyuncu | Tasarımcı
Selena Gomez

Teen Star RPG
RP Puanı :
Baskına Uğramak Böyle Bir Şey. Left_bar_bleue100/100Baskına Uğramak Böyle Bir Şey. Empty_bar_bleue  (100/100)
Dolar:
Şöhret Puanı:

MesajKonu: Geri: Baskına Uğramak Böyle Bir Şey.   Baskına Uğramak Böyle Bir Şey. Icon_minitimeSalı Ağus. 09, 2011 2:20 pm

Selena, Londra sokaklarında boş boş geziyordu. En sonunda bir kalabalıkla karşılaştı, gizlice birilerini dinledi. Miley Cyrus Konseri Selena gülümsedi ve tekrarladı. Miley... Uzun zamandır Miley'i görmüyordu. Hemen arka kapıya gitti, oradan içeriye süzüldü. Koridora baktı herhangi bir hayranıyla karşılaşmak istemiyordu. Birkaç yerden dolandı en sonunda bir kapı dikkatini çekti. Hemen içeri girdi ve bağırışlarla karşılaştı. "Aman Tanrım! Selena Gomez!" dedi bir kız. Odada en az üç tane kız vardı. Selena'da heycanlanmış bir şekilde etrafına baktı. "Selena mı? Nerede? diye bağırdı. Kızlar ona boş bakışlarla baktı, sonra onu kovalamaya başladı tek istedikleri ise küçük bir imzaydı. Miley Ray Cyrus! Seni öldüreceğim. Soyunma odanda ki gibi kocaman yıldızın içinde adın olsa ölür müsün? diye iç geçirdi Selena. En sonunda karşısına çıkan odanın içine girdi. Kapıyı kapattı ve soluklandı, yere bakarak. En sonunda o tanıdık sesi duydu. Başını, Miley'e doğru çevirdi. "Selam Miley seni ziyarete geldim" dedi Selena içeri girerken. Minibara baktı oradan bir içecek aldı, yorulmuştu. Miley şaşkınlıkla, Selena'ya bakıyordu. "Ne o beni gördüğüne sevinmedin mi? diye sordu Selena gülerek.
Miley Cyrus
Miley Cyrus

Teen Star RPG
RP Puanı :
Dolar:
Şöhret Puanı:

MesajKonu: Geri: Baskına Uğramak Böyle Bir Şey.   Baskına Uğramak Böyle Bir Şey. Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 2:59 pm

"Ne o beni gördüğüne sevinmedin mi?" dedi Selena gülerek. Miley ise Selena'nın birden odasına dalmasından dolayı hala şokta sayılabilirdi. "Selena?" diyebildi Miley soluyarak. Selena Miley'nin suratındaki şok ifadesini görünce gülme krizine girmişti. Miley oturduğu yataktan kalkarak Selena'ya dirseğiyle hafifçe vurdu, yada tamam biraz sert olabilir. "Selena. Marie. Gomez. Bir. daha. asla. böyle. bir. şey. yapma. Neredeyse kalp krizi geçiriyordum." dedi Selena'ya. "Ama şimdi azarlama kısmını geçtiğimize göre. HOŞGELDİN TATLIM!" diye bağırarak kollarını Selena'nın boynuna doladı ve Selena'ya yüklendi. Selena, Miley'i taşıyamadı ve doğal olarak ikiside kendini yerde buldu. Miley gülmeye başladı ve bir süre sonra Selena'da ona katıldı.
https://teenstarsrpg.yetkin-forum.com
Selena Gomez
Selena Gomez

Teen Star RPG
RP Puanı :
Dolar:
Şöhret Puanı:

MesajKonu: Geri: Baskına Uğramak Böyle Bir Şey.   Baskına Uğramak Böyle Bir Şey. Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 11:11 pm

Miley hal şoktaydı, tabi Selena'da şok olurdu. Çünkü birisi onun odasına pat diye girerse o da şok olurdu. "Selena?" diyebildi Miley soluyarak. Selena Miley'nin suratındaki şok ifadesini görünce gülme krizine girmişti. Hatta en sonunda gözlerinden yaş gelmeye başladı. Miley oturduğu yataktan kalkarak Selena'ya dirseğiyle hafifçe vurdu, yada tamam biraz sert olabilir. Selena dirseğini ovuşturdu. "Hadi ama Miles! Sana ne yediriyorlar böyle?" dedi Selena. Selena. Marie. Gomez. Bir. daha. asla. böyle. bir. şey. yapma. Neredeyse kalp krizi geçiriyordum." dedi Selena'ya. Miley böyle konuşunca Selena'nın beyni bulanmıştı böyle duraksayarak konuşmaları hiç sevmiyordu. Beyni bir anda duruyor gibiydi... "Ama şimdi azarlama kısmını geçtiğimize göre. HOŞGELDİN TATLIM!" diye bağırarak kollarını Selena'nın boynuna doladı ve Selena'ya yüklendi. Selena, Miley'i taşıyamadı ve doğal olarak ikiside kendini yerde buldu. Miley gülmeye başladı ve bir süre sonra Selena'da ona katıldı. Selena daha yeni gülmeden çıkmıştı fakat bu kadarıda yetmişti. "Bazı hayranlarından duydum Miles. Bugün konserin varmış. Ah buarada kapına adının olduğu bir yıldız astırmalısın... çünkü seni bulmak için yanlışlıkla bir odaya girdim... sanırım onlarda benim hayranımmış şuan beni arıyorlar fakat beni kovalamaları gerçekten çok yorucuydu ve konserde seni kulisten izleyeceğim. Hey! Bir konserimde benimle şarkı söylemeye ne dersin?" dedi Selena. Şimdiden hayallere dalmıştı. Miles konuşuyordu fakat Selena onu dinlemiyordu.

Baskına Uğramak Böyle Bir Şey.
1 sayfadaki 1 sayfası